در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

پاسخ: ابتدا جنس مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید،اجناس برای شهرستانیان عزیز ۳ الی ۴ روز کاری به دستشان میرسد و برای تهرانیان همان روز ارسال خواهد شد!

پاسخ: اگر جنس مَد نظرتان سایز شما نبود میتوانید آنرا طی ۲۴ ساعت تعویض نمایید و همچنین اگر دارای هرگونه ایراد از قبیل پارگی یا رنگ دادن و یا مشکلات این چنینی میتوانید طی ۷۲ ساعت تعویض کنید!

پاسخ: در بعضی از روز ها فروشگاه به شدت شلوغ و قادر به پاسخگویی در همان لحظه نیست ولی اعضای کادر وِرسای تمام تلاششان را خواهند کرد در اسرع وقت‌ پاسخگوی شما مشتریان محترم باشند!

پاسخ: مشتری های محترم ما که از شهرستان سفارش میدهند اجناس مَدنظرشان از طریق تیپاکس و پست ارسال خواهد شد و میتوانند ار طریق کد که ما برایشان ارسال خواهیم کرد پیگیر سفارش خود باشند!

پاسخ: عزیزانی که تاحالا از ما خرید نکردند میتوانند با ارسال عکس قدی از خود به آیدی @Versai_Mod2 در تلگرام از سایز خود مطلع شوند!

پاسخ: ما برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی هستیم و از همه جای ایران مشتری داریم سعی میکنیم کمترین مبلغ ممکن را برای اجناسمون در نظر بگیریم تا حق کسی ضایع نشه ولی تخفیف هایی را نیز در نظر گرفتیم!

پاسخ: هفت روز هفته(از شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۱ شبو جمعه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۶)در خدمت شما هستیم همچنین از طریق سایت و پیج اینستاگرام و چنل تلگرام باز به شما اطلاع خواهیم داد!

پاسخ: لازم به ذکرست که کشور سازنده روی کیفیت کالا تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که بسیاری از کالاها در چین تولید می‌شوند.